Kultura i rodzina

Ideologia Gender -Biden podpisuje rozporządzenie proLGBT

Ideologia Gender -Biden podpisuje rozporządzenie proLGBT

„Katolik” Joe Biden podpisał dekret w sprawie zapobiegania i zwalczania dyskryminacji ze względu na tożsamość płciową lub orientację seksualną w ciągu kilku godzin od objęcia urzędu.

Dekret ten nałoży teraz na szkoły obowiązek umożliwienia uczniom i studentom transseksualnym uczestnictwa w zajęciach sportowych dla dziewcząt. Pozwoli to chłopcom, którzy czują się dziewczętami, na korzystanie z toalet dla dziewcząt w szkołach, na uniwersytetach, itd.

Ten dekret jest już bardzo krytykowany, ponieważ będzie niekorzystny dla dziewcząt. Biden jest oskarżony o “wymazywanie kobiet”. Biden jest wspierany przez aktywistów LGBT.

Erielle Davidson z Jewish Institute for National Security of America napisała:

“Smutny dzień dla kobiecego sportu. Kobiety muszą konkurować z biologicznymi mężczyznami, są narażone na ryzyko urazów i utraty tytułu, dzięki nowemu zarządzeniu Bidena. Nigdy nie mów mi, że to jest “pro-kobiece”. Nie jest. To jest destrukcyjne i złośliwe”.

Hashtag #BidenErasedWomen stał się szybko bardzo popularny na Twitterze. Kolejne dekrety mają być poświęcone federalnemu finansowaniu aborcji i organizacji aborcyjnych.

Ale poza tym, Biden chodzi do kościoła w każdą niedzielę. . .

 

Tekst przetłumaczony z artykułu  francuskiego konserwatywnego portalu – Le Salon Beige –  Idéologie du genre : Biden signe un décret LGBT   link https://www.lesalonbeige.fr/ideologie-du-genre-biden-signe-un-decret-lgbtiste/

źródło zdjęcia: twitter Le Salon Beige

Tłumaczenie APG

To wszystko  jest destrukcyjne, bardzo złe i poniżające dla dziewcząt.

Anna i Piotr Gryza